Levenhuk digitalna kamera M800 plus, 8M ( le70357 )

Levenhuk
47.199,00  RSD (sa PDV-om)

Raiffeisen Web kredit na 23 rate - Mesečno: 2.351,00  RSD Vidi više
Banca Intesa karticama bez kamate na 6 meseci 7.867,00  RSD Vidi više

Isporuka (A) : 399rsd za celu porudžbinu u Srbiji, bez obzira na broj i vrstu proizvoda.

Levenhuk
Očekivani rok za ovaj proizvod 1-3 radna dana

Kontakt centar za porudžbine i dodatne informacije: Pon. - Pet. 08h-16h (Sub. 09h-15h)

* Telefon: 0184156677

* Pitajte putem kontakt forme (24/7)

* Za brze i kratke upite: Messenger

* Upit o trenutnom statusu Vaše porudžbine

Informacije o proizvodu

SKU
307171
Kategorije
Proizvođač
Model
LE70357

Opis proizvoda

Digitalna kamera, Levenhuk M800 PLUS, je dizajnirana za upotrebu sa biološkim i stereo mikroskopima. Kamera od 8 megapiksela daje sliku rezolucije do 3264x2448 piksela. Možete odabrati brzinu kadrova i kreirati video zapise sa visokim detaljima i kontrastom.

Korisna je za proučavanje mikroskopskih ili zapreminskih uzoraka. Uz njenu pomoć možete fotografisati zanimljive delove strukture uzorka, snimiti život mikroorganizama i pokazati svoja zapažanja širokoj publici. Digitalna kamera se postavlja na mesto, odnosno umesto standardnog okulara, a ukoliko je potrebno, možete koristiti i odgovarajući adapter (uključen). Komplet uključuje standardni USB kabl koji se koristi za povezivanje kamere sa računarom i softver za obradu slika i videa.

Takođe, komplet uključuje i CD sa posebnim softverom, koji vam omogućava da uređujete prethodno sačuvane slike: zumiranje, isecanje, menjanje kontrasta i tako dalje.

Da biste osigurali najbolje moguće performanse vaše nove kamere, proverite je li vaš računar usklađen sa sistemskim zahtevima koje je odredio proizvođač. Kompatibilni OS uključuju Mac, Linux i Windows. Za uspostavljanje veze potreban je USB 2.0 port. Najnovija verzija softvera Levenhuk za Windows podržava osam jezika: engleski, francuski, nemački, poljski, ruski, pojednostavljeni kineski, tradicionalni kineski, turski.

Levenhuk digitalna kamera je kompatibilana sa mikroskopima prečnika cevi (tubus) okulara od 23,2 mm. Kamera se može montirati na tubus okulara prečnika 30 i 30,5 mm pomoću adaptera, koji se nalaze u kompletu.

Komplet uključuje:
 Digitalnu kameru Levenhuk za mikroskop
 Adapter (23,2 mm)
 2 adaptera za mikroskope sa različitim prečnicima tubusa okulara (23,2-30mm i 23,2-30,5mm)
 USB kabl za povezivanje na PC ili laptop i napajanje
 Instalacioni CD sa softverom za uređivanje slika Levenhuk i potrebnim drajverima

Najprodavanije


Komentari

Da li imate, ili ste koristili ovaj proizvod?
Postavite komentar

Napišite recenziju i podelite svoje mišljenje sa drugima

Povrat proizvoda

U slučaju da niste zadovoljni kupljenim proizvodom, možete ga vratiti i ukoliko je sve ispravno na njemu. Rok za povrat robe kojom niste zadovoljni je 14 dana i proizilazi iz važećeg zakona o zaštiti potrošača Proizvod mora sadržati sve pripadajuće elemente: kompletan proizvod, originalno pakovanje (kakav je isporučen). Proizvod mora biti vraćen u prvobitno stanje bez fizičkih oštećenja i tragova korišćenja. U slučaju da nemate originalnu kutiju proizvoda za povrat novca umanjuje se iznos od 50% od prodajne cene koja je naplaćena. Uz proizvod je potrebno vratiti i popunjen ovaj dokument: Jednostrani raskid - Odustajanje od kupovine . Povrat ispravnog proizvoda je u sopstvenoj režiji kupca

Obaveštenje o načinu i mestu prijema reklamacija
Uslučaju da imate bilo kakvu reklamaciju na proizvod koji ste poručili kod nas, budite slobodni da nas kontaktirate. Budite sigurni da smo rešeni da ispravimo svaku načinjenu grešku i da rešimo svaku nastalu situaciju. Reklamciju podnosite popunjavanjem online reklamacionog lista na linku: https://www.kliklak.rs/info/online-reklamacioni-list

Ukoliko u opisu proizvoda ili njegovim karakteristikama nije drugačije navedeno saobraznost važi 2 godine od datuma kupovine proizvoda. Izjava prodavca

Deklaracija


Naziv i šifra artikla: Levenhuk digitalna kamera M800 plus, 8M ( le70357 )
Jedinična mera: 1 komad
Tačan podatak o uvozniku i zemlji porekla je naveden na deklaraciji na proizvodu.